סרטים ברוסית

סרטים ברוסית ללא תרגוםתעשיית הקולנוע הרוסית ייצרה המון סרטים ברוסית בז’אנרים שונים ולא מעט סרטים רוסים זכו להערכה בכל העולם. במאה הנוכחית התחום של סרטים ברוסית נחשב למאוד מפותח ומוצלח ביותר בעולם כאשר רוסיה מפיקה כעת מאות סרטים רוסיים בשנה. מחפשים סרטים ברוסית לצפייה ישירה בגלל שהשפה עדיין מדובר בכל המדינות לשעבר של ברית המוצעות.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 5 Average: 5]

סרטים ברוסית לצפייה ישירה

הקולנוע של סרטים ברוסית החל בתקופת האימפריה הרוסית והתפתח במיוחד בתקופת ברית המועצות. המהפכה הרוסית גרמה לשינוי בולט יותר והרוסים החלו ליצור סרטים בעלי תוכן סוציאליסטי אשר יצאו כנגד השלטון של הצאר. אף שהשפה הרוסית הייתה השפה השולטת בקולנוע הסובייטית, הקולנוע בברית המועצות כלל סרטים שהופקו במדינות סובייטיות אחרות באותה תקופה גם בשפה הרוסית.
חשוב לא לשכוח שאפילו אצלנו בישראל יש מיליון וחצי דוברי רוסית וחלקם כמעט לא מדברים עברית. הטלוויזיה הבינה זאת ובגלל זה יש מספר גדול של ערוצים ברוסית.

סרטים ברוסית עם כתוביות בעברית או באנגלית

כל הסרטים שהופקו בשנים של הקומוניזם היו תחת צנזורה של המשטר ולמרות הישגים משמעותיים בתחום הקולנוע של סרטים ברוסית לצפייה ישירה והערכה הרבה של במאים סובייטים, כגון סרגיי אייזנשטיין וסרגיי בונדרצ’וק, תמיד הייתה מתיחות לא קטנה בין היוצרים לבין בכירי המדינה. התוצאה הייתה שהבמאים נדרשו תמיד לדלג בין יצירתיות חופשית לבין הצנזורה הממשלתית המתמדת. לאחר התפרקותה של ברית המועצות תעשיית הקולנוע הרוסית הפכה לאחת מתעשיות הקולנוע המוצלחות בעולם.

עכשיו הקולנוע הרוסי הוא פופולארי מאוד כאשר סרטים ברוסית לצפייה ישירה רבים הפכו לשוברי קופות כגון “משמר הלילה”, “סטלינגרד” “שמש בוגדנית”, “לוויתן” ו”אהבה חסרה”. מאז ומתמיד הרבה סרטים לילדים ברוסית זכו להצלחה רבה בעיקר סרטים מצוירים מבוססים על אגדות וסיפורים קלאסיים.כמעט כל  אתר סרטים ברוסית כולל סרטים ברוסית לילדים מתקופות שונות של הקולנוע הרוסי.

3 Comments

 1. סרגי
  16 במאי 2021 @ 12:11

  הלכתי לסבתא שלי צפינו ביחד בכמה סרטים ברוסית.
  איזה שמחה הייתה לה.
  סבתא מוסרת לכם תודה ומבקשת לעלות עוד סרטים ברוסית.

  Reply

 2. נטשה
  5 בדצמבר 2021 @ 16:10

  אמרת סרט רוסי, אמרת הכל!
  קודם כל בדרך סרט טוב מאוד ומושקע.
  ויש כמה דברים שתמיד ניתן למצוא בסרטים רוסים: רצינות, מלחמה, חיטוט בנפש האדם, מורכבות, אכזריות…

  Reply

 3. עדי
  21 במאי 2022 @ 15:06

  לא כולם יודעים כי תעשיית הקולנוע הרוסית עולה בהרבה על האשפה הטהורה שגררה הוליווד.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות