סרטים רומנטיים

יש אנשים שאוהבים רק סרטים רומנטיים ויכולים לשבת שעות רבות מול הטלוויזיה אם מדובר על סרטים רומנטיים מומלצים. אומרים שרק מבוגרים אוהבים את הז’אנר הזה אבל יש גם צעירים שמחפשים סרטים רומנטיים לנוער כדי להבין טוב יותר את החיים שהם רק מתחילים. כאשר צופים בסרטים רומנטיים חדשים חושבים עלינו, על העבר ועל העתיד ומנסים למצוא את הקשר בין המתרחש במסך עלינו.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 27 Average: 4.3]

סרטים רומנטיים מומלצים

סרטים רומנטיים הם סרטים המציגים סיפורי אהבה או פרשיות לב שבמרכזם תשוקה, רגש ומעורבותם הרומנטית והחיבה של הדמויות הראשיות. בדרך כלל הדמויות הם גבר ואישה, כאשר סרטים רומנטיים מספרים את המסע שאהבתם עוברת דרך חיזור או נישואים. אפשר להגיד שכמעט שכל הסרטים הרומנטיים הופכים את סיפור האהבה או חיפוש האהבה למוקד העלילה העיקרי.

סרטים רומנטיים לכל המשפחה

לעתים קרובות, סרטים רומנטיים מרגשים מספרים על דמויות אשר מתמודדות עם מכשולים בתחום הכספים, מחלות, מעמד גזעי או חברתי, מעצורים פסיכולוגיים או משפחה המאיימים לשבור את אהבתן.


כמו בכל מערכות היחסים הרומנטיות יש מתחים, כך שגם כאשר נראה סרטים רומנטיים מומלצים הם יציגו מתחים של חיי היום יום, פיתויים, בגידה דאגות כלכליות ועוד. סרטים רומנטיים לעתים קרובות חוקרים את הנושאים החשובים של אהבה ממבט ראשון. אהבה צעירה ובוגרת, אהבה נכזבת, אהבה אובססיבית, אהבה רוחנית, אהבה אסורה, אהבה מינית ותשוקה, אהבה מקריבה, אהבה מתפרצת והרסנית ואהבה טרגית. סרטים רומנטיים משמשים בריחות ופנטזיות נהדרות עבור הצופים, במיוחד אם מדובר על סרטים רומנטיים לנוער.

סרטים רומנטיים לנוער

הרבה סרטים רומנטיים חדשים ובמיוחד אם מדובר על סרטים רומנטיים לנוער מאמצים סיפורי מן האגדות. כמו באגדות שני האנשים מתגברים סוף סוף על הקשיים שלהם, מכריזים על אהבתם וחווים את החיים “באושר ועושר”.


ליד הסרטים האלה ישנם סרטים רומנטיים מומלצים שהם לא דומים לסיפורי אגדה עם סוף משמח, אך המסר הוא תמיד ברור: האהבה משמשת כמגן מפני הקשיחות של העולם האמיתי.

תפריט נגישות