סרטים לבני נוער

סרטים לבני נוערסרטים לבני נוער שכובשים את ליבם של הצעירים ולא רק. סרטי נוער או סרטי תיכון שייכים לז’אנר קולנועי מיוחד שמתאים במיוחד לגיל זה. סרטי נוער מציגים כל מה שמעסיק את “גיל עשרה” עם כל הבעיות או השאלות שגיל הזה מייצר.
בעמוד זה ניתן למצוא סרטי נוער מומלצים, סרטים לנוער בנטפליקס, סרטים חינוכיים לבני נוער, סרטים רומנטיים לנוער ועוד. נשמח לקבל המצלות על סרטים לבני נוער – יש לכתוב את ההמלצות שלכם בהערות, בתחתית העמוד.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 5 Average: 4.4]

סרטים מומלצים לנוער

מדי שנה יוצאים לאקרנים עשרות סרטים מומלצים לנוער חדשים. הז’אנר של סרטים לבני נוער עוסק בעיקר בנושאים קרובים לליבם שלהם כגון: סרטים רומנטיים לנוער כי הצעירים רוצים להבין מה זאת אהבה, קומדיות מצחיקות, הרפתקאות כי זה הגיל המתאים ביותר וגם סרטים לבני נוער שמסתבכים עם החוק ולפעמים גם סרטי אימה עם בני נוער שמגיעים למצבים לא נעימים.

סרטי נוער שבמרכזם סוף התיכון הם קלאסיקות, ומדי כמה שנים מגיע סרט חדש למסכים. עם זאת, במקרים רבים, הסרטים הללו מציגים בנות ובנים שמסיימים את התוכן ומתכוננים למסיבת הסיום או כשהם עוזבים את בית ספר ונכנסים ללמוד במכללה ואוניברסיטה. 

למי מתאימים סרטים לבני נוער

אף פעם לא מאוחר מדי לצפות בכמה סרטים מומלצים לנוער, גם אם עברתם בהצלחה את הגיל הזה. אלו בדרך כלל סרטים מדהימים עם מסרים עוצמתיים שתעריכו בכל גיל. יש סרטים טובים לנוער המשלבים דרמה, קומדיה, תשוקה והרפתקאות, לפעמים סצנות אימה, עם עולמם המופלא של צעירים שמגלים איך לחיות את החיים בצורה הכי יפה ופשוטה שאפשר.

זוכרים סרטים טובים לנוער שבתיכון פשוט זללנו וגם הצעירים של היום נהנים מסרטים כמו אסקימו לימון או אמריקן פאי.
הרבה  סרטי נוער הם תזכורת יפה לכל אותן שנות התבגרות, שבהן הרגעים הקטנים ביותר חוו במלואם ולא נשפטו על תוצאותיהם. כאשר הסתכלת על החיים בפריזמה של אופטימיות ותקווה. 

האם יש גם סרטים חינוכיים לבני נוער?

זאת שאלה טובה שניתן לענות עליה חיובי כי למעשה רוב סרטי נוער מתארים מצבים שניתן ללמוד מהם. מכל סרט ניתן ללמוד דברים אבל עבור הצעירים המסרים של סרטים מומלצים לנוער הרבה יותר חשובים וחזקים. קשה לדמיין שמשהו מולנו יהיה מעניין כמו השנים שנותרו מאחור בבית הספר. כסף, אחריות ואמביציה כנראה באים עם המחיר של החיים כרגע – אנחנו מאבדים את היכולת לא לדאוג למה שמחכה לנו או מה שהשארנו מאחור כשנהיים מבוגרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות