סרטים בעברית או עם כתוביות בעברית

סרטים בעברית או עם כתוביות בעבריתכולנו מעדיפים סרטים בעברית כי לפעמים קשה להבין את עלילת הסרט אם אין כתוביות בעברית. אנו משתדלים למצוא כל סרט שמעלים לאתר מתורגם לעברית אבל לא תמיד ניתן למצוא ביוטיוב. יש אתרים שעושים כתוביות בעברית לסרטים אבל גם הם לא עושים זאת עבור על הסרטים. דאגנו גם לילדים ויש באתר גם סרטים לצפיה ישירה מדובב לעברית.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 12 Average: 3.8]

ברוב הסרטים בקטגוריה זאת יש תרגום מובנה בעברית. בחלק מהסרטים יש כתוביות בעברית וגם בשפות נוספות רק שלא ניתן לראות אותן מהתחלה.
יש צורך לעשות כמה הגדרות פשוטות בסרט ותוכלו לקבל כתוביות בתרגום אוטומטי. ברוב הסרטים הוספנו הערה כדי שתדעו שניתן להגדיר כתוביות (לא בכל הסרטים יש אפשרות כזאת).
במדריך יש הוראות לבחירת הכתוביות בסעיפים 8 ו-9.
לחץ כאן למדריך בחירת הכתוביות!

סרטים בעברית עם כתוביות בעברית

באתר שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של סרטים בעברית לבחירתכם, החל משוברי קופות ועד לסרטים מכל הזמנים ובכמה השפות עבור אוהבי סרטים התובעניים ביותר שמעוניינים לצפות רק בסרטים עם כתוביות בעברית.
נהיה שמחים אם תראו באתר סרטים בעברית שיגרום לך לצחוק, לבכות או להרשים ולהפוך לגיבור על או להיות משתתף במסע בג’ונגל, כי לכל סרט יש “חיים” ויכול להפוך להרפתקה עבור הצופים.
אנו פועלים כל העת למצוא  סרטים בעברית או כתוביות בעברית ביוטיוב  כדי להבטיח שביעות רצון מוחלטת של הגולשים. המטרה היא להוכיח לגולשים כי ניתן למצוא את הבידור הטוב ביותר בקולנוע באתר שלנו.

סרטים לצפיה ישירה מדובב

אנו משתדלים למצוא סרטים לילדים בעברית וסרטים לצפיה ישירה מדובב כדי שהקטנטנים יצלחו לצפות בסרטים בצורה אידיאלית. הגולשים הקטנים יכולים למצוא באתר סרטים לילדים בעברית, הפקות של סרטים לצפיה ישירה מדובב כגון: סרטים על אגדות, סרטים מצוירים לילדים בעברית, סרטים לכל המשפחה מתורגם לעברית, מופעים והצגות שניתן לצפות בהם יחד עם ההורים בנוחות הקולנוע או תיאטרון.
יש באתר סרטים לילדים לצפייה ישירה מדובב לעברית בחינם להורדה (אבל לא להורדה כי אין צורך בדבר כזה) כי אנו מבינים שעבור הילדים עדיף סרטים בעברית ואפילו כתוביות בעברית לא מתאים לגילאים הצעירים שמתקשים לקרוא.

הערות לצפייה סרטים בעברית

במקרה ותמצאו סרט שכתוב שהוא מתורגם לעברית ולא רואים כתוביות בעברית יש להפעיל אותן בלחיצה על “כתוביות” – ראו פרטים בהוראות של המדריך).
במקרים מסוימים יתכן שאולי סרטים לצפיה ישירה מדובב או עם כתוביות בעברית הוסרו מיוטיוב והחלפנו את הסרט עם סרט לא מתורגם לעברית או ללא דיבוב.
תמיד ניתן לכתוב בהערות בעמוד הסרט אם נתקעתם בבעיה כל שהיא.

3 Comments

 1. יוסף
  14 בדצמבר 2021 @ 7:37

  בבקשה תעלו לאתר יותר סרטים עם כתוביות בעברית כי יש לי בעיה עם האנגלית.

  Reply

 2. מריאלה
  5 באוקטובר 2022 @ 23:35

  אני לא מצליחה להגדיר כתוביות בעברית.
  קראתי הכל במדריך אבל לא מובן לי בכלל.
  אולי תוכלו לעשות סרטון עם הסברים?

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות