סרטי פנטזיה

כאשר מדובר על הז’אנר של סרטי פנטזיה מדובר על סרטים מיוחדים שכיף לצפות בהם. סרטי פנטזיה מומלצים מבוססים על הצגת תופעות שאינן מקובלות בהכרח על ידי המדע העכשווי כגון: חיי חוצנים, כוכבי לכת ותרבויות חוצניות, מסע בזמן, רובוטים מתוחכמים, חלליות עתידניות וטכנולוגיות שעדיין לא קיימות.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 14 Average: 4.2]

סרטי פנטזיה מומלצים

לעתים קרובות סרטי פנטזיה מומלצים עושים שימוש במדע בדיוני כדי לספק פרשנויות חברתיות או פוליטיות, כמו גם כדי לחקור סוגיות פילוסופיות כמו המצב האנושי. בתחום האמנות הז’אנר פנטזיה, הוא מין של מצב מוגדר כקשור למשהו פנטסטי. הז’אנר הזה חוץ מהמון סרטי פנטזיה כולל גם ספרות פנטזיה ושלל ז’אנרים אומנותיים אחרים כמו אנימציה למשל.

מי אוהב סרטי פנטזיה ומדע בדיוני

בהרבה סרטי פנטזיה מומלצים עושים שימוש בארסנל שלם של אלמנטים קסומים, באנשים עם כוחות על ודמויות שונות שלא קיימות במציות. מאז ומעולם, אנשים יצרו וסיפרו סיפורים ומתוך אלה נבנו מיתוסים שהשפיעו על חשיבתם ואורח חייהם של דורות רבים. יתר על כן, במיתוסים, הידע הארכאי של האנושות סומן באותיות מוזהבות. עם הזמן צצו תפיסות שלמות של בריאת העולם. על ידי סרטי פנטזיה מומלצים ניתן להבין איך האנשים הפכו המיתוסים האלה לדתות והעניקו להם מקום חשוב בחיי היומיום שלהם. ראשיתו של הז’אנר סרטי פנטזיה עולה בקנה אחד עם תחילת האמנות השביעית כלומר הקולנוע. הקולנוע הנולד לא רק כדי להביא למסך סצנות מחיי היומיום, אלא גם כאמצעי יוצא דופן וחדשני להצגת חלומות ופנטזיות של אנשים.

2 Comments

 1. מיכל פוליאקוב
  12 ביולי 2021 @ 17:58

  איפה נמצא סרטי הארי פוטר

  Reply

  • Movies4u
   17 ביולי 2021 @ 17:40

   לצערי לא הצלחנו למצוא סרטים מלאים עם הארי פוטר.
   אולי בעתיד.

   Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות