סרטים טובים

כמה פעמים אמרתם שרוצים לראות סרט טוב? אנשים מחפשים סרטים טובים אבל קשה לדעת מה האמת כי הטעם על הסרטים הכי טובים משתנה במשך השנים. הסרטים הטובים ביותר מלפני 20 שנים הם לא בטוח יהיו סרטים טובים בקולנוע היום. בכל מקרה אומרים שיש הסרטים הכי טובים בכל הזמנים ועל זה קשה להתווכח…

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 4 Average: 5]

הסרטים הכי טובים

בכל מני מקורות כתובים או ברשת קיימות רשימות של סרטים טובים הנחשבים בעצם הסרטים הטובים ביותר אי פעם. רשימות אלה מבוססות על סקרים לאומיים ובינלאומיים של מבקרים והציבור. חלק מהסקרים מתמקדים בכל הסרטים, בעוד שאחרים מתמקדים בז’אנר או במדינה מסוימת. מערכות ההצבעה שונות זו מזו, וסקרים מסוימים סובלים מהטיות כמו בחירה עצמית או דמוגרפיה.

איך מחליטים אם סרט הוא באמת סרט טוב?

מה הופך סרט טוב למעולה? האם יש לזה קשר לסיפור נהדר? דמויות נהדרות? האם מדובר על צילום היוצא דופן של הסרט? האם כל שחקן נותן הופעה נפלאה? ובכן, התשובה היא – כן.

כן לכל זה. האמת שזה לא ממש עוזר אם אתם באמת מנסים לברר אילו אלמנטים הופכים סרט טוב לסרט נהדר, כי ברור – משהו יהיה נהדר אם כל מה שקשור אליו הוא נהדר. כשמדובר על הסרטים הכי טובים תמיד יהיו בהם אלמנטים ספציפיים שניתן למצוא ברוב הסרטים הנערצים ביותר בהיסטוריה.

סרטים טובים בטפליקס

סרט טוב בנטפליקס לדוגמה יכול להיות כזה שיש לו השפעה ויכול להיות קשור קשר הדוק לטעם של האדם והעדפתו האישית ולא תמיד זה עשוי להיות גבוה בערכים טכניים ואיכותיים או שלמעשה מוערכים היטב על ידי אחרים.


הסרטים הטובים ביותר באופן כללי הם נאמנים לעצמם ומציגים סיפורים הגונים. הסרטים הכי טובים של העשור האחרון היצגו דמויות שאפשר להזדהות איתן ומשפיעות על הצופה. לפעמים, סרטים מומלצים בנטפליקס הם סרטים עם מסר חברתי או אתי יהיו חביבים על רבים. אחרי הכל, הסרטים הטובים ביותר הם השתקפות של החברה שלנו.

תפריט נגישות