סרטים צרפתיים

סרטים צרפתייםקולנוע נולד בצרפת אבל לא רק בגלל זה סרטים צרפתיים מומלצים בכל העולם. סרט צרפתי חדש או ישן הוא אופרה אחרת כי אומרים שמדובר על אמנות אמיתית. ישראליים לא מתלהבים לראות סרטים בצרפתית ובגלל זה השתדלנו למצוא סרטים צרפתיים לצפייה ישירה עם תרגום.
אם מחפשים סרט צרפתי מומלץ חשוב לדעת שהוא עבר את הביקורת של  מבקרי קולנוע וקיבל ציונים גבוהים. קשה יחסית למצוא סרטים צרפתיים חדשים ביוטיוב ואם יש לכם סרט צרפתי טוב ניתן לציין זאת בתגובות את שם הסרט.
בנוסף לסרטים צרפתיים יש גם סרטים מכל העולם עם תרגום לצרפתית.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 4 Average: 5]

סרטים שונים עם תרגום או מדובבים לצרפתית
Divers films sous-titrés ou doublés en français

כל סרט צרפתי הוא אמנות ברמה עולמית

צרפת זו אכן המדינה האירופית היחידה שמפיקה 100–120 סרטים בשנה, הכי הרבה באירופה. האם אנו יכולים לפקפק במה שמספרים המספרים? מבקרי קולנוע טוענים שאם סרט צרפתי הוא טוב אז גם הופך אוטומטי לסרט עולמי.
הבמאים המפורסמים ביותר בעולם היו צרפתיים ביניהם: רומן פולנסקי, ז’אן רנואר, ז’אן קוקט, פרנסואה טריפו, קלוד ללוש וחלקן אפילו היו יהודים.

גם שחקני קלנוע צרפתיים הפכו להיות כוכבים אפילו בהוליווד, כמו לדוגמה: אלן דלון, בריז’יט בארדו, ז’ילבר בקו, ז’אן פול בלמונדו, לואי דה פינס, ז’ראר דפארדייה, ז’אן רנו.
סרטים צרפתיים יכולים להתחרות באופן שווה לסרטים הוליוודיים, ולעתים קרובות רבים מהם טובים יותר. מיטב הסרטים הצרפתיים זכו לאורך זמן בגביע פאלם ד’אור, אך מקוריותם הוכרה גם ברחבי האוקיאנוס: האמן זכה באוסקר ואמור זכה בפרס האוסקר האמריקאי לסרט הזר הטוב ביותר.

סרטים צרפתים עם קסם מיוחד

אומרים על סרטים צרפתיים שיש קסם מיוחד. הן הדמויות והן הפעולה, כמו גם האווירה הם ייחודיים לחלוטין ומשפיעים על דרך החשיבה וההרגשה שלך. ההמלצות הרומנטיות שלנו יראו לכם כל פן של אהבה, קורבנות ורגשות הרסניים המציפים אתכם.

סרטים צרפתים זוכים בפרסים היקרים ביותר המוענקים על ידי תעשיית הקולנוע בפסטיבלים ולא רק בצרפת, אלה גם פסטיבל קאן, ברלין ועד מקומות.
אי אפשר לומר שאתה חובב קולנוע בלי ליהנות מכמה מהסרטים הצרפתיים הטובים ביותר, הפקות סרטים כאלה שנכנסו להיסטוריה של הקולנוע העולמי.

לדעת יותר על קולנוע צרפתי

הקולנוע הצרפתי הוא מקום הולדתם של במאים ושחקנים צרפתיים או זרים רבים שהם כוכבים בינלאומיים. מקומדיות ועד דרמות עמוקות באמת, הצרפתים יוצרים סרטים בסגנון האופייני להם. מה שמבדיל סרטים צרפתים משאר היצירות קולנועיות הוא אלגנטיות מסוימת בדיוק כפי שמבדיל את השפה הצרפתית משפות אחרות . יש סרטים צרפתיים שממגנטים ומרגשים את הצופים ויש משהו ייחודי שקשה לתאר במילים שהופך את המבקרים למעריצים.
לקריאה נוספת על קולנוע צרפתי בויקיפדיה

4 Comments

 1. זהר משה
  27 ביוני 2022 @ 23:52

  הייתי רוצה סרט צרפתי ,משטרה, מ2021

  Reply

 2. זהר משה
  28 ביוני 2022 @ 20:02

  הייתי רוצה לראות בסרט ,משטרה, סרט צרפתי מ2020

  Reply

 3. מירב
  21 בפברואר 2023 @ 9:01

  היי… כל הכבוד על האתר 😊 רק רציתי לדעת איך אני מחפשת בו.. כי אין אפשרות חיפוש אני רוצה סרטים של לואי דה פינס

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות