סרטי פשע

סרטי פשעכשאומרים סרטי פשע חושבים על סרטי מאפיה, סרט שוטרים, סרטי גנגסטרים, סרטי בלשים ועוד. למעשה אותם סרטי פשע מומלצים הם סרטי אקשן כאשר הנושא העיקרי בהם הוא רצינות, שחיתות, המאפיה ובלשים שמחפשים לתפוס את הפושעים או לפענח רצח. בעמוד זה נשתדל לעלות סרטי פשע הכי טובים אבל לא בטוח שניתן למצוא ביוטיוב סרטי פשע חדשים או עם תרגום לעברית.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 4 Average: 4.3]

מדוע אוהבים סרטי פשע?

סרטי פשע הוא ז’אנר קולנועי הרחב שאליו יכולים להשתייך סרטי מתח, סרטי אקשן או אפילו קומדיות פשע עם סרטים מצחיקים רצח והאמת שלא חסרים סרטים עם בלשים שעושים צחוק מעבודה או פושעים מבולבלים.
אין ספק שאנשים אוהבים סרטים עם “שוטרים וגנבים” ובגלל זה לדוגמה יש המון סרטי פשע בנטפליקס או ב-VOD כי הם הכי נצפים.
סדרות או סרטי פשע מומלצים בהן בלש, שוטר או מישהו מעורב בגוף ובנפש הופך מכל מהצד תעלומה מסובכת אך מרגשת במיוחד הן חלק מהפקות הטובות ביותר לצפייה. תעלומות פשעים או היעלמויות מסתגלות בצורה יוצאת דופן לפורמט סרטי פשע הכי טובים. מכאן ההצלחה הפנומנלית של סרטי מאפיה, פשעים, רוצחים, גנבים, גנגסטרים ועוד שהושקו במשך השנים.

כצפוי רוצחים מעוררים בנו פחד, גועל וסלידה. עם זאת, איננו יכולים להימנע מההתרגשות החולנית ההיא מהסיפור שלהם ומה שעשוי להסתתר בנפשם. בצד שני זה מרגיע אותך כי חלק מהסרטים המפחידים שאתה רואה אינם אלא בדיה. אבל כמו שהם אומרים לעתים קרובות, המציאות מנצחת את הסרט ולא פעם סרטי פשע מומלצים מופקים לפי מעשים אמיתיים של קרימינלים או אירועים שיכולים להפחיד אותך יותר מכל סרט אימה אחר.

סרטי פשע מומלצים

מה עוד אפשר לומר על הז’אנר “פשעים” כאשר כל כך הרבה דברים נאמרו, בכל כך הרבה מובנים וכל כך הרבה סרטים הופקו? התשובה היא טריוויאלית ויחד עם זאת ניתן פשוט להגיד את האמת – סרטים עם שוטרים וגנבים מצליחים.
אמרים שאין שוטרים ללא רבב ושאין פשעים מושלמים בדיוק כמו שאין פתרונות מושלמים לכל פשע. גם העולם האמיתי שלנו מלא בטרגדיות של פשעים, בהם אנשים לכאורה טובים נאלצים איכשהו לחיות עם הרעים לכאורה, בתערובת סבוכה של מערכות יחסים וטראומות אישיות או קולקטיביות.
יש כאלה שאומרים אפילו על סרטי מאפיה שכאשר פשע מבוצע מסיבה מבוססת, הוא מוצדק. בגלל זה יש סרטים מיוחדים שלמרות שהדמות הראשית מבצע פשעים, הצופה נמצא בצד שלו ורוצה שיצליח.

One Comment

  1. הדרים
    18 בפברואר 2023 @ 2:24

    תודה על הסרטים הטובים שאני רואה כאן.
    בבקשה תעלו גם סרטי פשע חדשים יותר.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות