ביקורת סרטים | חדשות הקולנוע | רכילות סלבס

תמיד מסקרן לבדוק ביקורת סרטים לפני שמחליטים לצפות בסרט, לקרוא חדשות הקולנוע וגם לדעת יותר על רכילות סלבס. עולם הקולנוע מלא בהפתעות ומביא לקהל הרחב כל זמן דברים מעניינים: או שמדובר על סרט חדש שאמור לצאת לאקרנים, או שציידי רכילויות וצלמי פפראצי מציגים חדשות סלבס עם סיפורים עסיסיים על החיים הפרטיים שלהם או על התרחשויות בצילומים של סרטים או סדרות.

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 2 Average: 5]

על ביקורת סרטים ומבקרי קולנוע

יש אנשים שלא יצפו בסרט לפני שיבדקו ביקורת סרטים לפחות בכמה אתרי אינטרנט. האם זה נכון לעשות זאת? אולי בקריאת הביקורת נפלה טעות וזה יגרום לך לוותר על סרט שהוא בעצם סרט מומלץ? בנוסף ביקורת סרטים יכול לעשות לכם ספוילר ובמצב הזה הסרט כבר לא מעניין…
יש אנשים שחושבים קריאת הביקורות מאוד חשובה ויש כלאה שרק ישאלו את החברים אם הסרט טוב או לא. אין ספק שאם נשאל 10 אנשים על איכות של סרט מסוים נקבלה כמה דעות שונות וזה קורה למעשה בכל דבר בחיים בגלל שהטעם של האנשים שונה.
בשורה התחתונה מומלץ לקרוא ביקורת סרטים אבל העיקר איפה עושים זאת. יש מבקרי קולנוע ומפרסמים את ביקורתם בעיתונים או באתרי אינטרנט. בנוסף אפשר לבדוק אם הסרט קיבל פרסים של קולנוע ואז כמעט בטוח שהוא סרט טוב.

מדוע אנשים מתעניינים כל כך בסלבס?

אי אפשר להימנע מרכילות סלבריטאים. הכל סובב סביבם, פרסומים מכל הסוגים נלחמים כדי שיהיו בשורה הראשונה, הדימוי שלהם יכול להיות סוד ההצלחה של כל אחד, אירועים חברתיים אינם קיימים ללא נוכחותם, הטלוויזיה מקדמת אותם באובססיביות. חדשות הקולנוע על כל מיני דמויות “חשובות” מקיפות אותנו רגע אחר רגע, בכל מקום.
לגבי רכילות סלבס יש דעות חלוקות. יש הסבורים שזה רק זוהר שטחי ולא מזיק, שמתחתיו מסתתרים אנשים רגילים, עם הבעיות והדאגות שלהם.
אחרים מתעניינים יותר במה שקורה באור הזרקורים ולא נסוגים מהרכילות הקטנה על הכוכבים: מה הם לובשים, באילו מכוניות הם נוהגים, באילו מערכות יחסים הם ניתקו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות