סרטים באנגלית

סרטים באנגלית או סדרות באנגליתאנו רגילים לראות בישראל במיוחד סרטים באנגלית או סדרות באנגלית כי אין ספק שהוליווד מצליח מאז מתמיד להפיק סרטים באנגלית או סדרות באנגלית מוצלחות במיוחד. עבוד הגולשים שמעוניינים לראות סרטים לפצייה ישירה טובים, בעמוד זה ריכזנו כל הסרטים שנמצאים באתר שהם סרטים באנגלית או סדרות באנגלית. לחלקם של הסרטים יש תרגום לעברית, לחלקם יש כתוביות באנגלית.
אז הכינו קערת פופקורן כי סרטים באנגלית הם גם בידור ולימוד השפה בו זמנית!

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 3 Average: 4.7]

מצאת שגיאה? דווחו בתגובה בתחתית העמוד!


דרגו את הסרט
[Total: 3 Average: 4.7]

לראות סרטים באנגלית או סדרות באנגלית וללמוד אנגלית

האם אתה מרגיש שאתה מבזבז יותר מדי זמן על סרטים במקום לעשות דברים פרודוקטיביים יותר, כמו ללמוד אנגלית? החדשות הטובות הן שאם תרצה ללמוד אנגלית מדוברת אז סרטים באנגלית או סדרות באנגלית יכולים לעזור לך.
אנגלית נלמדת היטב על ידי ספיגת תוכן מדיה. כמה מאיתנו לא שיפרו את האנגלית שלנו כאשר ראיתם סרטים באנגלית לילדים כשהיינו קטנים ומאוחר יותר סדרות באנגלית לנוער?
נכון שלראות באנגלית לא בהכרח תעזור בכל הדקויות הדקדוקיות, אבל עם הזמן תהווה את ה”אוזן “שלך לאנגלית, מה שאומר שתדע מתי משהו” נשמע טוב “או לא, גם אם אתה לא בהכרח יודע את השם הדקדוק הזה.
באופן אידיאלי, כדאי לראות סרטים באנגלית או סדרות באנגלית ללא כתוביות בעברית אלא עם כתוביות באנגלית. בסופו של דבר השהה אם אתה לא מבין משהו וחפש את התרגום ברשת. אם הדיאלוג מהיר מדי, השתמש בכתוביות באנגלית.


טיפים להעשרה יעילה של אוצר המילים באנגלית בעזרת סרטים וסדרות

על מנת להעשיר את אוצר המילים האפקטיבי שלך, עליך לשקול את ההיבטים הבאים:

• נושא הסרט או הסדרה שתבחר חייב לעניין אותך, כדי לרתק אותך או אולי לעזור לך בתחום בו אתה עובד.
• רמת האנגלית שיש לסרט חייבת להתאים לרמת הידע שלך, אם כי לאף סרט אין סיווג כזה. עדיף שתהיה רמה נחותה יותר מרמתך, כך שתוכלו להבין במידה רבה על מה נדון בסרט.
• קח בחשבון את העובדה שמונחים מסוימים הם ספציפיים לתחום פעילות מסוים ואולי אינך מכיר את התחום הזה, כמו גם את העובדה שפתגמים או ביטויים מסוימים אינם ניתנים לתרגום מילולי לכל שפה.
• היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אורך הסרט. אם אתה יודע שזמנך מוגבל, ההמלצה שלי תהיה לראות פרק מסדרה ולא להתחיל סרט ולראות אותו בחלקים. כך • יש לך יותר סיכויים לראות את זה בלי הפרעות ולהבין מה קורה עם כל פרק שעובר ובעיקר להעסיק אותך ולרצות לראות פרק אחר ועוד אחד וכן הלאה. ונפח הפרקים בהחלט יעזור לך בתהליך לימוד האנגלית.
• השאלה הגדולה היא האם לצפות בכתוביות או בלעדיהן? כאן ההמלצות שונות מהאדם שאתה שואל. יש אנשים שימליצו לך לצפות בכתוביות רומניות, אחרים לצפות בלעדיה. לדעתי, בתור התחלה, יהיה טוב לצפות בסרטים או בסדרות עם כתוביות באנגלית, כך שתוכלו לשייך את החלק המדובר לזה שנכתב, ואז לאט לוותר עליו, כדי לא ליצור “התמכרות” ולהפוך למשתמש עצמאי באנגלית.
• יתרון נוסף הוא שתוכלו להשתתף בדיאלוגים ובמצבים אמיתיים, תוכלו ליהנות מכל המבטאים הזמינים, במציאת מגוון שחקנים המופצים בסרטים ובסדרות. תתמודד עם אנגלית מצבית בשום מצב. גם בהקשר זה, אני רוצה להזכיר את העובדה שיש לנו את החופש לראות הרבה סרטים שבהם ההגייה נכונה ועדכנית. כן, מבטא בריטי, סקוטי, אוסטרלי או אפילו דובר אנגלית באזור מסוים עשוי להופיע בסרטים מסוימים. כשאתה בחו”ל, אתה עשוי לפגוש אנשים בני לאומים אחרים וזה יעזור לך להסתגל טוב יותר למצב.

2 Comments

  1. יער
    11 במרץ 2024 @ 20:56

    למה אין חיפוש לפי שם?

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות