מדע בדיוני

סרטי אימה

הרפתקאות

סרטי פעולה סרטים לילדים סרטים ישראליים סרטים חדשים דף הבית
סרטי מלחמה

סרטים מומלצים

צפייה ישירה

סינמטק קולנוע סרטונים קומדיה סדרות

 
 

 

 

 

 

חיפוש סרטים

כאן ניתן לערוך חיפוש ממקוד של כל הסרטים באתר

 

 

 

 

 

 

סרטים הכי נצפים בחודש פברואר

סופרמן חוזר

סיפור הסופרמן כבש את עולם הקולנוע במשך שנים רבות כפי שקרה עם עוד סדרות על גיברי על. כולם אוהבים את סופרמן כי הוא מציל את העולם.
אחרי תקופה ארוכה בחלל כשהוא מחפש את ביתו קריפטון, סופרמן חוזר לכדור הארץ, סופרמן מתגעגע ללואיס שגרה עם ריצ'רד וויט ויש לה ילד, בינתיים לקס לותר זומם תוכנית נרשעת שתפגע בכל ארצות הברית, סופרמן לעולם לא יתן לזה לקרות ויציל כרגיל את העולם המון אקשן, סרט יפה ומושקע.

עג'מי

עג'מי זו שכונה ביפו שגרים בה ערבים, יהודים ונוצרים וכולם חיים ביחד באווירה מחשמלת. עומר הוא ערבי ישראלי מנסה להציל את בני משפחתו מגורמים סחטנים, הוא גם מחזר אחרי בחורה נוצרייה בשם חדיר אבל הוא לא יכול להתחתן איתה. מאלך פועל פלסטינאי לא חוקי מנסה לאסוף מספיק כסף לניתוח של אימו. דאנדו שוטר ישראלי שמחפש את אחיו וחושד שפלסטינאים הרגו אותו. סרטים לצפייה ישירה עטור פרסים ומומלץ.

אלו חיים נפלאים

הסרט הקלאסי עטור הפרסים בכיכובו של ג'יימס סטיוארט. ג'ורג' ביילי הוא אדם החושב על עצמו כעל אדם "ממוצע" שהיו לו חלומות גדולים על עזיבת עיר הולדתו "בדפורד" ולנדוד ולראות את העולם. מותו הפתאומי של אביו שניהל עסק להלוואות בעיר הותיר אותו עם מחויבות אדירה לעיר אשר נחנקת מעולה של האישה העשירה והאכזרית של העיר- גברת פוטר. כשבילי,דודו של ג'ורג' , מאבד שמונת אלפי דולרים השייכים לעסק ונועדו לתשלום חובות החברה, מגיע ג'ורג' למסקנה

טורפים

הם נבחרו בגלל היכולות שלהם להרוג בלי מצפון, חבורת רוצחים חלק מאומנים וחלק לא, הם חייבים להילחם בחייזרים אשר רואים בהם טרף. הם הורדו לעולם מרוחק, טורפים אנושיים אלו חייבים ללמוד מי או מה נמצא מולם, היכולות שלהם עומדים למבחן האם הם יהיו טורפים או נטרפים? סרטי אימה לצפייה מדהים לגמרי פשוט לא תוכלו לישון בלילה שלאחר מכן. סרטים לצפייה ישירה מטורפים.

ממלכת גן עדן

בשנת 1184, רתך צרפתי בשם בליאן איבד את אשתו ואת ילדו. לפתע הברון מלבלין שהוא גנרל של מסעות צלב, מגיע לבליאן טוען שהוא אביו ומציע לו להצטרף למסעות צלב, בהתחלה הוא מסרב בתוקף אבל אנשי הדת משכנעים אותו שיסע למסעות הצלב בירושלים, בדרך בליאן לומד את קוד האבירים ואת כל מיומנויות המלחמה הדרושים למסעות, בליאן עובר הרפתקאות מרתקות ומוכיח שהוא אביר למופת כשהוא מגן על ירושלים כנגד כל הסיכויים. סרטים לצפייה ישירה כאלה טובים