מדע בדיוני

סרטי אימה

הרפתקאות

סרטי פעולה סרטים לילדים סרטים ישראליים סרטים חדשים דף הבית
סרטי מלחמה

סרטים מומלצים

צפייה ישירה

סינמטק קולנוע סרטונים קומדיה סדרות

 
 

סרטונים לצפייה ישירה

בשנים אחרונות התפתח סוג חדש של סרטים שהם מאוד קצרים, מכמה שניות ועד כמה דקות בלבד. הם קיבלו בעברית את השם סרטונים או קליפים, באנגלית film-strip. יוטיוב אפשר העלאת סרטונים לרשת האינטרנט וחלק מהסרטונים נצפו ע"י מיליוני אנשים והפכו להיות מפורסמים באותה מידה כמו סרטים לצפייה ישירה רגילה.
הסרטנים הפכו להיות כל כך פופולאריים של תכנית החדשות בערוץ 10 בשבת יש מדור של סרטונים. בנוסף יצא גם בערוץ 10 התוכנית "לידיעת הגולשים" שבחלקו מציג סרטונים.
בדרך כלל הקליפים מופקים ע"י חובבנים שצלמו אותם לפעמים עם טלפונים שמרשים זאת. עקב זאת לא תמיד האיכות של חלק סרטונים הכי טוב אבל הם מצליחים להעביר את המסר אפילו אם לא עברו שום עריכה או הכנה מיוחדת.
קרוה שבדרך כלל רוב הסרטונים הם מצחיקים ועקב זאת קל וכיף יותר לצפות בסרטון מאשר לקרוא בדיחה.
אספנו באתר חלק של סרטונים הכי טובים שמצאנו ב-youtube ונשמח לקבל עוד המלצות מהגולשים באמצעות פורום סרטים.
סרטונים לצפייה ישירה הפכו לאחת ההנאות הפופולאריות ביותר שכיום אנשים עושים ביחד בבית, חוויה מומלצת.

 

 

סרטים מומלצים ומדורגים הכי גבוה ע"י הגולשים

 

סרטונים לצפייה ישירה

סרטונים על נפילות  

אוסף סרטונים לצפייה ישירה פשוט מטורף, מאה הנפילות המצחיקות ביותר, אפשר לראות בסרטון זה נפילות אדירות מסקייט בורד, נפילות מאופנועים ואופניים, פספוסים ופשלות בספורט, ילדים קטנים שרצים ונופלים לבורות, אנשים מצחיקים שנתקעים בקירות ועוד המון סרטונים קורעים מצחוק. סרטון שפשוט חובה לצפייה לכל הגילאים ומומלץ ביותר אז תספרו לחברים.

דירוג הסרט

 

סרטונים לצפייה ישירה

הקרב בקרוגר  

זהו סרטון מאוד מפורסם ואם לא ראיתם אותו אז זה פשוט טעות. בסרטון אפשר לראות בצפייה ישירה גור שנרדף על ידי להקת אריות שמצלחים לתפוס אותו עד שתנינים יוצאים מהמים ומנסים לתפוס אותו וכך נוצרת תחרות בין האריות לתנינים על הטרף, ההורים בסוף חוזרים ומצילים את הגור שלהם כשממש קשה להבין איך בכלל הוא נותר בחיים.

דירוג הסרט

 

סרטונים לצפייה ישירה

אנשים עם הרבה מזל  

זהו אוסף סרטונים לצפייה ישירה שמראה אנשים שניצלו מהמצבים הכי מסוכנים ומצחיקים לדוגמה רכב מרוץ שעף ממסלול הראלי וכמעט מוריד צופה, ג'יפ שעף באוויר והנוסע עף רחוק מהג'יפ, רכב שנוסע באדום ומפספס בסנטימטרים את המכוניות, שוטרים שמגיעים למקום שנשדד רצים לתוך המקום רק שהשודדים באוטו בחוץ והם לא שמו לב, פשוט סרטונים מטורפים לגמרי.

דירוג הסרט

 

סרטונים לצפייה ישירה

התרסקויות ראלי  

אוסף סרטונים לצפייה ישירה מטורף לחלוטין שמראה לנו את התאונות הכי מפחידות שראיתם בחיים שלכם, מכוניות שמתהפכות עשרות פעמים ונקרעות לגזרים, מכוניות שעפות מהמסלול, פספוסים כשמכסה המנוע נפתח חוסם את שדה הראיה של הנהג וגורם לתאונה ועוד המון סרטונים לצפיה ישירה מטורפים לגמרי שישאירו אתכם עם הפיות פעורים.

דירוג הסרט

 

סרטונים לצפייה ישירה

תאונות מטוסים  

אוסף סרטונים לצפייה ישירה מדהים ואפשר לראות תאונות אוויריות באמצע תרגילים עם נשק, אפשר לראות מטוס עובר את מחסום הקול ורואים את גל ההדף בעיניים, מטוסי נוסעים שעושה טעות ומתפוצץ, רכב שעובר מאחורי מנוע סילון של מטוס ועף באוויר כאילו היה נייר פשוט סרטונים מדהימים ומומלצים לצפייה.

דירוג הסרט

 

סרטונים לצפייה ישירה

פספוסים בצבא  

אוסף סרטונים לצפייה ישירה מצחיקים מאוד שמראים לנו את הקטעים הקורעים ביותר שהצבא יכול לספק, לדוגמא חייל שיורה בתותח ענק ועף כמה מטרים אחורה מההדף, טנק שעולה על רכב ומועך אותו, חייל ששומר בעמדה ממוגנת כשלפתע מקבל ירייה שרואים אותה בשנייה אחת על החלון הממוגן פשוט סרטונים מדהימים מאוד.

דירוג הסרט

 

סרטונים לצפייה ישירה

   

 

 

דירוג הסרט

 

 

סרטים הכי נצפים בחודש יוני

קיק אס

סרט חדש ממש אבל ממש טוב שמספר על דייב ליזווצקי, נער מתבגר שהוא חנון שאוהב ספרי קומיקס ודלוק על המורה שלו, יש לו מעט חברים והוא גר עם אבא שלו לבד. החיים שלו פשוט משעממים ופתטיים אבל באופן מפתיע לחלוטין יום אחד הוא מבצע החלטה להפוך לגיבור על למרות שאין לו כוחות על טבעיים כלל והוא קורא לעצמו קיק אס. רוב הזמן הוא מקבל מכות מפושעים בזמן שהוא מנסה להציל את המצב אבל לאט לאט הוא משתפר וצובר לעצמו שם מאוד טוב, מצרף אליו שותף

פובידיליה

סרט ישראלי חדש ויפה שבו מסופר על אדם צעיר שמשוחק על ידי עופר שכטר, שחווה התמוטטות עצבים במקום ציבורי ולאחר מכן נשבע שלא יצא מדירתו יותר בחיים, עד מהרה הוא מגלה שכיום אפשר להשיג הכול מהבית אם זה סקס דרך האינטרנט, אוכל דרך הטלפון ובידור דרך טלוויזיה. לאחר כמה שנים שהוא חי כך כל החיים שלו הולכים להשתנות כשדניאלה בחורה רחבת אופקים והרפתקנית תשנה לו את כל התפיסה של המציאות והוא ילמד על אהבה, פשוט סרט מדהים ומומלץ מאוד

צעצוע של סיפור 1

חלק ראשון של סרט לילדים נפלא שגם המבוגרים יותר יאהבו אותו. ילד קטן ששמו אנדי אוהב להיות בחדרו ולשחק עם הצעצועים שלו במיוחד עם בובת הקוובוי שלו שקוראים לה וודי. אבל מה שאנדי לא יודע זה מה שהצעצועים עושים כשהוא לא שם קמים לתחייה! וודי דואג לזה שהמשפחה עוברת דירה ומה שוודי לא יודע זאת מסיבת יום ההולדת של אנדי. וודי לא מבין שאימו של אנדי הביאה לו בובת גיבור על בשם בז שנת-אור שלא מאמין שהוא בובה ומהר מאוד הופך להיות הבובה המועדפת

סולומון קיין

סרט בריטי מציון שמספר על קיין, שכיר חרב שנלחם באפריקה בשם המלכה אליזבת. במהלך שהותו באפריקה קיין פוגש בשד ומשנה את דרכיו האלימות של קיין והוא בקושי מצליח לחמוק בחיים מן הסכנה. הוא עובר לאנגליה ומתחיל לחיות חיים רגילים לחלוטין עד שיום אחד קורה אסון לנגד עיניו וזה מחזיר אותו לדרכיו הישנות כשהוא צריך להציל את המצב ובזמן זה הוא איכשהו חוזר למקום הלידה שלו ופוגש שם את אחיו שהוא חשב שמת. סרט מאוד אלים עם אפקטים יפים ומציאותיים

הלבוי 2 צבא הזהב

בהמשך לסרט ההרפתקאות שובר הקופות נאלץ הלבוי להלחם על גורל האנושות מול מה שחשב לסיפור לילה שסיפר לו סבו לפני שהלך לישון. האגדה סיפרה על נסיך האלפים שכעס על אביו על ברית שחתם עם בני האדם והסכים להפסיק את המלחמה. הנסיך שכנע אורק לבנות לו צבא של לוחמים בלתי ניתנים להשמדה שיהיו תחת שליטתו הבלעדית של מי שחובש את כתר השליטה. הכתר נותץ לשלושה חלקים כדי למנוע מהנסיך להקים לתחייה את צבא הזהב אולם הנסיך לא יפסיק לחפש