מדע בדיוני

סרטי אימה

הרפתקאות

סרטי פעולה סרטים לילדים סרטים ישראליים סרטים חדשים דף הבית
סרטי מלחמה

סרטים מומלצים

צפייה ישירה

סינמטק קולנוע סרטונים קומדיה סדרות

 
 

סרטים ישראליים

סרטים ישראלים לצפייה ישירה מאפשר לכם לבחור סרטים מתוך מבחר הסרטים הישראלים בכל הסגנונות, סרטים ישנים מאוד וסרטים חדשים. צפייה ישירה מאפשרת לכל אחד לראות סרט בכל רגע שמתחשק ללא צורך בהמתנה להורדת הסרט, בלי התקנות, פשוט לראות וליהנות מסרט ישראלי.
בישראל קיימת תעשיית הקולנוע מאז קום המדינה. אמנם עוד לפני קום המדינה נוצרו בארץ סרטים אך הם היו יוזמה אישית והיו בעיקר סרטי תעודה של אירועים כמו האדלוידע או הקמת ישובים חדשים. מתחילת שנות החמישים התחילו ליצר בארץ סרטים בכל הסגנונות. תעשיית הקולנוע פרחה וממשיכה לפרוח ונוצרים בישראל סרטי קולנוע איכותיים שקוצרים שבחים ופרסים בכל העולם.
לכל הז'אנרים הקיימים יש ייצוג: סרטי איכות, סרטי מלחמה, סרטי דרמות, קומדיות וסרטים תיעודיים.
בשנות בסוף שנות השישים ובשנות השבעים נולד ז'אנר שהמבקרים הדביקו לו את השם "סרטי בורקס" שהפכו לסרטי קאלט וזוכים עד היום לצפיות חוזרות ונשנות ורבים יודעים לדקלם אותם בעל פה. דוגמא טובה לז'אנר הם הסרטים "חגיגה בסנוקר" ו"גבעת חלפון".

 

 

סרטים מומלצים ומדורגים הכי גבוה ע"י הגולשים

 

סרטים ישראליים

פובידיליה  

סרט ישראלי חדש ויפה שבו מסופר על אדם צעיר שמשוחק על ידי עופר שכטר, שחווה התמוטטות עצבים במקום ציבורי ולאחר מכן נשבע שלא יצא מדירתו יותר בחיים, עד מהרה הוא מגלה שכיום אפשר להשיג הכול מהבית אם זה סקס דרך האינטרנט, אוכל דרך הטלפון ובידור דרך טלוויזיה. לאחר כמה שנים שהוא חי כך כל החיים שלו הולכים להשתנות כשדניאלה בחורה רחבת אופקים והרפתקנית תשנה לו את כל התפיסה של המציאות והוא ילמד על אהבה, פשוט סרט מדהים ומומלץ מאוד. עופר שכטר שוב מביא את זה בגדול לקהל הצופים וזוכה בפרס השחקן הטוב ביותר.

דירוג הסרט

 

סרטים ישראליים

בופור  

בופור הוא סיפורו של לירז ליברטי, מפקד מוצב בן 22 וחייליו בחודשים לפני יציאת צה"ל מלבנון. הסיפור הוא יותר סיפור על נסיגה מאשר על מלחמה, סיפור ללא אויב מוצהר אלא מעין ישות המצניחה פצצות על החיילים הצעירים בעודם מנסים לבצע את משימתם עד לרגע פינוי המוצב. בעוד לירז מניח את חומרי הנפץ שיחריבו את אותו מוצב בו מסרו חבריו את חייהם להגנתו הוא חווה את התפוררות כל עקרונות הקצונה אותם למד בנוסף להתדרדרות הגופנית והנפשית של חייליו.

דירוג הסרט

 

סרטים ישראליים

וואלס עם באשיר  

סרטו המוערך ועטור הפרסים של ארי פולמן. לילה אחד על הבאר מספר חבר ותיק לארי על סיוט אשר רודף אותו מידי לילה. בחלומו הוא נרדף ע"י 26 כלבים אכזריים, כל לילה אותו מספר כלבים. שניהם מבינים כי לחלום יש קשר למשימה צבאית שהם השתתפו בה במלחמת לבנון הראשונה. להפתעתו של ארי אין הוא זוכר דבר מתקופה זו בחייו ולכן הוא מחליט להיפגש ולראיין חברים ומכרים אשר פזורים ברחבי העולם. ארי צריך לגלות את האמת לגבי תקופה זו ואת האמת על עצמו בעודו חודר עמוק יותר ויותר לתוך עצמו וזיכרונותיו המתחילים לבצבץ בעוד התעלומה נפרשת.

דירוג הסרט

 

סרטים ישראליים

יוסי וג'אגריו  

סיפור התאהבותם של יוסי, מפקד פלוגה בלבנון לבין ג'אגר, מפקד המחלקה הכריזמטי. במקום קטן זה משתדלים השניים לשמור על יחסיהם הרומנטיים בסוד אולם לאט לאט מתגלה הסוד והחיים במוצב הקטן מתהפכים על פיהם. המתח במוצב עולה כשעליהם לצאת למארב אל תוך הלילה בו קיים סיכוי רב להיתקלות בכוח עוין. מתחים ומריבות בין יעלי סמלת המבצעים לבין שאר החיילי המוצב ומפקד המחלקה השני-אופיר אינם תורמים להרגעת המצב המתוח ממילא.

דירוג הסרט

 

סרטים ישראליים

כנפיים שבורות  

מותו הפתאומי של אב משפחת אולמן משאיר את בני המשפחה בתוהו. האלמנה דפנה נופלת למשכב לשלושה חודשים וכשהיא חוזרת לעבודתה במחלקת היולדות בבית החולים היא מזניחה את ילדיה שלה. הבן הבכור יאיר נושר מלימודיו ומאמץ גישה אובדנית לחיים בעודו מתרחק מאחיו ומחברתו. אחותו התאומה מאיה, מוסיקאית מוכשרת, אפופה רגשות אשם, לוקחת על עצמה את תפקיד אם הבית על חשבון הזדמנויות בקריירה. האח הצעיר עידו, קורבן להתעללות בבית הספר, מפתח אובססיה לביצוע מעשים מסוכנים ולהנצחתם במצלמת וידאו בעוד האחות הקטנה...

דירוג הסרט

 

סרטים ישראליים

גבעת חלפון  

הסרט הקלאסי הישראלי של כל הזמנים. סיפורה של יחידת מילואים המורכבת משלל טיפוסים ססגוניים ומתמקדת בשלוש דמויות עיקריות: ויקטור חלפון-אב קשוח לשפרה ויעלי אשר דוגל במסורת בה לא מחתנים אף בת לפני הבכורה. סמ"ר אהרון מוקד(ג'ינג'י)-אהובה של יעלי שהגיע לעיר לתפוס עריק מיחידת המילואים בשם סרג'יו ולהחזירו לשירות, כמו כן כוונתו להיפגש עם מר חסון ולבקש את ידה של יעלי. סרג'יו קונסטנצה-נוכל חלקלק ועריק ממילואים אשר לוה כסף מויקטור חסון ומשתמש בתירוץ המילואים כדי לברוח אולם דבר לא יעצור את מר חסון מלשים את ידיו על סרג'יו...

דירוג הסרט

 

סרטים ישראליים

עג'מי  

עג'מי זו שכונה ביפו שגרים בה ערבים, יהודים ונוצרים וכולם חיים ביחד באווירה מחשמלת. עומר הוא ערבי ישראלי מנסה להציל את בני משפחתו מגורמים סחטנים, הוא גם מחזר אחרי בחורה נוצרייה בשם חדיר אבל הוא לא יכול להתחתן איתה. מאלך פועל פלסטינאי לא חוקי מנסה לאסוף מספיק כסף לניתוח של אימו. דאנדו שוטר ישראלי שמחפש את אחיו וחושד שפלסטינאים הרגו אותו. סרטים לצפייה ישירה עטור פרסים ומומלץ.

דירוג הסרט

 
 

סרטים הכי נצפים בחודש ינואר

השליח

וויל מונגומורי הוא חייל ששירת בעיראק ונפצע מפצצה מאולתרת שהתפוצצה לידו. כשהוא חוזר לאצות הברית הוא צריך להחלים מפציעה בעין ופציעה ברגל, הוא חזר לקשר מיני עם חברתו הותיקה קלי שנמצאת בקשר עם חבר שהוא מכיר. הצבא מציע לו עבודה באזור אבל הוא לא בטוח מפני שלא מבין בעניין. סרטים לצפייה ישירה על בעיות בחיים, משברים והתמודדויות.

מילדרד פרייס

סרט פילם-נואר בכיכובה של כוכבת כול הזמנים ג'ואן קרופורד. מילדרד פרייס היא אישה אשר מקדישה את חייה למען בנותיה בעוד בעלה מפנה את תשומת ליבו לאחרת, מצב זה מוביל מהר מאוד לגירושין והיא נשארת לבדה עם בנותיה ובמצב כלכלי רע. הבת הבכורה- ואדה, מתלוננת על המחסור ומילדרד מחליטה לפתוח מסעדה קטנה שתפרנס אותם. סוכן הנדל"ן וואלי פיי (שלא מפספס אף הזדמנות לנסות ולהתחיל איתה), מכיר אותה לבעל נכס בשם מונטי בראגון המעוניין להקים

קלוברפילד

סרט אימה זה עוקב אחרי חמש אנשים מניו יורק כשהם כאילו מחזיקים מצלמת וידאו בידם, אורכו סרט זה בדיוק כאורך קלטת של מצלמת וידאו. הסרט מתחיל כשמפלצת שלא ידוע מהיכן הגיעה הורסת בניין, כשהם הולכים להבין מה קרה, הבניין כמעט נופל עליהם וגם פסל החירות נהרס. הסרט מראה לנו את הקשיים שהחברה עוברים כשהם מנסים לברוח מסכנה ולהציל חבר. סרטים לצפייה ישירה כאלה יפים קשה למצוא

מכתבים מאיוו ג'ימה

את האי מאיוו ג'ימה רוצים גם האמריקאים וכמון היפנים שזו ארץ מולדתם ויותר מכך אם האמריקאים יכבשו את האי הם יוכלו לתקוף את יפן משם בלי בעיה. הגנרל טדמיצ'י נותן הוראה לכוחותיו לצאת למתקפה מיד, הגנרל קוריביישי נגד גישה זאת ומעדיף לשמור על המקום מבלי לתקוף. חייל בדרגה מוכה בשם סאייגו אופה עני בחייו האזרחיים מנסה להישאר בחיים במשטר היפני הקשוח. כשמתקפת ארצות הברית מתחילה שני הגנרלים וכל העם היפני מפגינים אומץ וגבורה

באטמן

הסרט שהתחיל את הכול עם השחקנים המקוריים מסדרת הטלוויזיה המצליחה שהפכה לסדרת הסרטים שוברי הקופות. בסרט זה חוברים ארבעת אויביו המושבעים של באטמן ועוזרו הצעיר-רובין, ומתכננים מזימה לשליטה עולמית שתתחיל בהשמדתם של איש העטלף ועוזרו. ארבעת הארכי-נבלים כוללים את הפינגווין, הג'וקר, אשת החתול והחידונאי, שיחד שטים בצוללת חמושה בטילי כפור ועל סיפונה הנשק החדשני של כוחות הרשע – "המייבש", נשק זה מייבש למעשה כול טיפת